Albanian subtitles

← ERB Hitler vs Vader 2

Get Embed Code
28 Languages

Showing Revision 1 created 11/16/2014 by Tahir Tahja.

 1. Kush je ti?
 2. dikush qe te percmon o kurve
 3. tani cohu dhe ndeshu
 4. te ringjalla
 5. vetem qe te te mundja
 6. per here te dyte
 7. ulerij si Chewbacca
 8. me zerin e Mufasa
 9. une jam lideri
 10. i anijeve te tua koti Luftwaffe
 11. une risulmoj fort nje nazist
 12. ta coj trurin ne hapesire
 13. Yahtzee!!
 14. pyet Indiana Jonesin
 15. kush dreqin jam une
 16. une rimoj aq fort saqe
 17. ta shkaterroj kampin e perqendrimit
 18. une jam nje Zot i certifikuar mor mi
 19. keshtu qe mi thith
 20. cfare te thithi zoteri?
 21. keto tope roboti
 22. do te shijoj
 23. vdekjen tende
 24. keshtu qe me ler ta shoh
 25. me syte e mi
 26. dukesh i stresuar Vader
 27. dukesh qe ke dhimbje
 28. te duhen ca pushime
 29. hajde beje nje udhetim ne trenin tim
 30. dua te them ti
 31. qe udheheq nje ushtri te bardhesh
 32. fatkeqesi!
 33. edhe teknikat e tua ne mikrofon
 34. jane te paorganizuara
 35. e bere nje zuske shtatezane
 36. dhe e vrave
 37. tani je 2 metra dhe i zi
 38. por qe nuk le as nje takim
 39. shpata lazer?
 40. te duhet nje ndihme e shpejte
 41. perdor forcen tende
 42. te rregullosh masken e gazit
 43. te duket vetja i fuqishem
 44. me majat e gishtave?
 45. ti as nuk e more djalin tend
 46. ne biznesin familjar!
 47. gjithcka cfare ben eshte nje deshtim
 48. keshtu qe gatitu
 49. dhe kendo Sieg Heil
 50. cfare ke Ani?
 51. si duron dot me
 52. nuk habitem
 53. sepse je kurva e Emperorit
 54. po plas nga inati
 55. cfare ndodhi?
 56. ku eshte DJ?
 57. pse po qesh?
 58. sepse po rri
 59. siper gropes Rancor Pit
 60. kush fitoi?
 61. kush vjen?
 62. ju e vendosni?