Фінансист: курс на ефективний фінансовий менеджмент від Дія.Бізнес, UKRSIBBANK та Mastercard

Title:
Фінансист: курс на ефективний фінансовий менеджмент від Дія.Бізнес, UKRSIBBANK та Mastercard
Description:

Центри підтримки підприємців Дія.Бізнес оновлюють діяльність в умовах війни в напрямі посилення фінансової грамотності малого та середнього бізнесу за партнерства UKRSIBBANK і Mastercard. Як саме — 16 вересня 2022 року о 12:30 розкажуть представники Мінцифри, UKRSIBBANK та Mastercard на відкритому онлайн-мітапі з представниками українських компаній.

Війна — не час для зупинки діяльності, а той складний трамплін, який доводиться долати, аби трансформуватися, вивести компанію на новий рівень, заявити про себе на закордонних ринках й отримати неоціненний досвід завдяки вдалій співпраці зі стратегічними партнерами.

Саме заради розвитку та підтримки українських підприємців мережа центрів Дія.Бізнес разом з UKRSIBBANK та Mastercard акумулювали свої зусилля, щоб покращити фінансову грамотність малого та середнього бізнесу через серію освітніх подій за участі партнерів і надати ширший доступ до консультаційного супроводу з питань функціонування банківського сектору під час війни.

Онлайн-мітап стане першою освітньою подією в межах співпраці, де учасники дізнаються детальніше про:

Актуальні інсайти з дослідження Mastercard SME Index
Послуги, які зможуть отримати представники МСБ в спеціальних корнерах офлайн-центрів
Нові можливості для українського бізнесу завдяки партнерству з мережею центрів Дія.Бізнес. Співпраця стартує в онлайн-форматі у всій мережі центрів. Запуск офлайн наразі відбудеться в Тернополі, Ужгороді, Кривому Розі та Полтаві, адже частина центрів із безпекових міркувань продовжує працювати в онлайн-форматі.
Спікери:
· Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції
· Андрій Кашперук, заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group
· Анна Онищенко, віцепрезидентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові

Спеціальний гість — Олександр Карпов, директор Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем ЄМА, виступить із лекцією на тему «Як підприємцю захистити свій бізнес завдяки ефективній кібербезпеці».

Модераторка заходу: Килина Бішер, комунікаційна менеджерка Мінцифри.

Долучайтеся до когорти компаній, які прагнуть стати драйверами оновленої економіки України.

Дія.Бізнес — національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту, який був ініційований Міністерством цифрової трансформації України в лютому 2020 року. Проєкт ‌має‌ ‌2‌ ‌складові ‌— онлайн-портал Дія.Бізнес у форматі ‌one‌-stop‌ ‌shop‌, на‌ ‌якому‌ ‌можна‌ ‌знайти‌ ‌всю‌ ‌необхідну‌ ‌інформацію‌ ‌для‌ ‌заснування‌ ‌та‌ ‌розвитку‌ ‌власної‌ ‌справи та офлайн-мережу ‌центрів‌ ‌підтримки‌ ‌підприємців‌ ‌Дія.Бізнес.‌ ‌Проєкт Дія.Бізнес реалізується Офісом з розвитку підприємництва та експорту спільно з Міністерством цифрової трансформації України.

more » « less
Video Language:
Ukrainian
Duration:
01:10:37
http://www.youtube.com/watch?v=3rScCRgM8l8
Format: Youtube
Primary
Original
Synced
Added   by Sofiia Levchuk
Format: Youtube
Primary
Original
Synced
This video is part of Amara Public.

Subtitles download

Completed subtitles (1)