YouTube

Vous avez un compte YouTube ?

Nouveauté : activer les traductions et les sous-titres créés par les internautes sur votre chaîne YouTube !

Albanian sous-titres

← ERB - Cleopatra vs Marilyn Monroe

Obtenir le code d’intégration
25 langues

Afficher la révision 1 créée 06/06/2014 par Tahir Tahja.

 1. kush ben rrep me mire nder tgjithe
 2. Marilyn Monroe sigurisht
 3. mund faraonat

 4. te cilet kundervihen si Moses
 5. ti nuk mund te mundesh mua
 6. keshtu qe puthme vibratorin
 7. si ky i shemtuari KassemG
 8. e paske hunden
 9. Ben mire te mbash me shume
 10. se fundi jot miss miqesia
 11. une jam Mbreteresha e Nilit
 12. keshtu qe perkulu perpara meje
 13. plus qe ke kaq shume eksperience
 14. ne gjunje
 15. martove nje shkrimtar
 16. por ti nuk mundesh
 17. as te lexosh
 18. ti shkon ne shtrat me te gjithe te shemtuarit
 19. qe te thone se e duan te nxehte
 20. edhe Joe DiMaggio
 21. ta rrasi
 22. ne bazen tende
 23. une jam pasaardhese e zotave
 24. keshtu qe mos me nervozo
 25. do ta humbesh kete beteje
 26. sic humbe me pilulat e gjumit
 27. kam pasur djem te shemtuar
 28. por po harron te tjeret
 29. Marlon Brando dhe Kenedit
 30. kurse ti e ke bere me vellezerit e tu
 31. te duket vetja shik
 32. ne pallatin tend madheshtor
 33. duke u ulur mbi Mark Antonin
 34. ndersa e beje edhe me Cesarin
 35. vendos shume makeup tek syte
 36. per kedo qe mund te te doje
 37. ti mund te punosh tek
 38. dyqanet Sephora
 39. une nuk dorezohem lehte
 40. ndersa ty te kafshuan
 41. ne gjoks
 42. dikush ta heqi kte zuske
 43. nga tapeti
 44. ti prape nuk bere femije
 45. as pas marteses se trete
 46. ke humbur kaq shume bebe
 47. dohet te quajme Miss Mbajtesja
 48. ti je nje figure bukurie
 49. por vetem kaq
 50. nje qiri ne mes te eres
 51. qe sdi as te aktroje
 52. perktheje kete ne hieroglive
 53. vagina jote prej rere
 54. ka nje pickim 7 vjecar
 55. shoket e mi jane diamantet
 56. ti smund te me mundesh mua
 57. boll u qajte
 58. largohu dhe leviz per ne shtepi
 59. si nje egjiptiane
 60. kush fitoi?
 61. ke doni me pas?
 62. ti vendos?