Майбутнім поколінн жінок. Ви - це коріння змін | Глорія Стейнем

Titre:
Майбутнім поколінн жінок. Ви - це коріння змін | Глорія Стейнем
Description:

Активістка і письменниця Глорія Стейнем - ікона світового феміністського руху. Вона провела своє життя, кидаючи виклик стереотипам, ламаючи соціальні бар'єри і змагаючись за рівність. У бесіді з куратором TEDWomen Пет Мітчелл, Стейнем роздумує про революційні корені феміністського руху, фундаментальну необхідність інтерсекціональності для боротьби з забобонами і про те, як вона подолала свої страхи за підтримки друзів. Тепер вона закликає майбутні покоління жінок захищати один одного в солідарності - і відкрити для себе свободу, знайдену в спілкуванні і громаді.

Канал TED Talks показує найкращі виступи та виступи з конференції TED, де провідні світові мислителі та діячі розповідають про своє життя за 18 хвилин (або менше). Шукайте розмови про технології, розваги та дизайн, а також про науку, бізнес, глобальні проблеми, мистецтво та багато іншого. Ви можете посилатися на ці відео або вставляти їх, пересилати їх іншим і ділитися цими ідеями зі своїми знайомими.
Follow TED on Twitter: http://twitter.com/TEDTalks
Like TED on Facebook: http://facebook.com/TED
Subscribe to our channel: http://youtube.com/TED

TED's videos may be used for non-commercial purposes under a Creative Commons License, Attribution–Non Commercial–No Derivatives (or the CC BY – NC – ND 4.0 International) and in accordance with our TED Talks Usage Policy (https://www.ted.com/about/our-organization/our-policies-terms/ted-talks-usage-policy). For more information on using TED for commercial purposes (e.g. employee learning, in a film or online course), please submit a Media Request at https://media-requests.ted.com

plus » « moins
Langue de la vidéo:
Ukrainian
Durée:
13:17
Format: Youtube Principal Original
This video is part of Amara Public.

Sous-titres download

Completed subtitles (1)