Albanian sous-titres

← ERB - Master Chief vs Leonidas

Obtenir le code d’intégration
24 langues

Afficher la révision 2 créée 06/21/2014 par Serxhio Gjata.

 1. SPARTANE
 2. Le ta fillojme
 3. Le ti tregojme ketij oficeri
 4. Kush eshte me i forti
 5. Gabimi me i madh
 6. Qe ke bere
 7. Do te te hedh si granate
 8. Do te te shtyp fytyren
 9. Me sandalet e mia te egra
 10. Dhe kete nate
 11. Do te rimojme ne erresire
 12. Fansat e tu te pavlere jane qullac
 13. me kompjutera
 14. qe ia bijne me dore lojerave
 15. duke i dhene vetes
 16. goditje ne veten e pare
 17. Armatura eshte e forte
 18. por muskujt i kam edhe me te forte
 19. Je ne territorin tim Chief
 20. KJO
 21. ESHTE
 22. SPARTAAA
 23. Jo..kaq..shpejt
 24. Cortana thote qe je grek
 25. Atehere pse si fut keto rima
 26. ne bythen tende
 27. I ndertuan nje monument mekateve te mia
 28. Je ushtari qe u duhet atyreve
 29. S'ka menyre qe ti te me mundesh
 30. edhe incialet me thone MC
 31. Ndersa ti dhe shoket e tu
 32. po benit kamping ne nje kanion
 33. bere nje fushate ne shtepine tende
 34. dhe i tregova mbretereshes tende
 35. artilerine time me plasma
 36. Duhet te ti kishin hedhur rimat
 37. nga nje shkemb sepse ta shpifin
 38. Kjo sdo te te pelqeje
 39. Por do mbaroje shpejt
 40. Ha
 41. Kam pasur beteja me te ashpra
 42. me djalin tim 6-vjecar
 43. Skam nevoje per fuqi zjarri
 44. Kur kam keto arme
 45. Jam Mbret
 46. Ti flen ne frigofere
 47. Do te te shikoja ne sy
 48. Por je teper kurve
 49. per te nxjerre fytyren
 50. Paske nje problem me bluzat
 51. Fabio Flinstone
 52. E gjithe lufta te shkoi per lesh
 53. prej nje gungaci me sindromen DOWN
 54. 300 kurva duhet te rrihen
 55. Do jap me shume te zhytme sesa Lipton
 56. Pra , pse ndalon se qari
 57. po me kruhet gishti i kembezes
 58. Kush fitoi?
 59. Kush eshte tjetri?
 60. Ti vendos